با اعمال قانون اجازه ندهید آینده اخلاقی بسکتبال گنبد به بازی گرفته شود

فینال جام رمضان بسکتبال گنبد بامداد آخرین چهارشنبه ماه رمضان بین دو تیم گنبد و رامیان شهرهای دوست و همسایه در حالی ناتمام ماند که اعتراض و درگیری فیزیکی مربی و چند تن از بازیکنان تیم گنبد با کادر داوری مسابقه باعث شد تا کنترل سالن ورزشی از حالت عادی خارج شود.

به گزارش سایت گنبداسپورت، آقای مربی و ورزشکاری که به داور اعتراض داشتید اگر انتظار دارید داور اشتباهش را قبول کند پس آمادگی قبول کردن اشتباه خود را نیز داشته باشید. تماشاگران و هواداران با کوچکترین حرکت شماها تحریک می شوند و اتفاقاتی که آن شب در خانه بسکتبال گنبد افتاد مستقیم بر میگردد به رفتارها و تنش هایی که از سوی مربی و چند ورزشکار ایجاد و وضعیت از کنترل خارج شد.

حواستان باشد که آن شب تک تک نوجوانان علاقمند به بسکتبال که شماها را الگوی ورزشی خود می دانند شاهد آن اتفاقات بودند، قطعا یکی از صحنه های بد آموزی در ورزش برای آنها بود که جبران آن سالها طول خواهد کشید.

از مسئولین اداره ورزش گنبد و هیئت بسکتبال شهرستان انتظار می رود طی جلسه ای با حضور مقصرین این اتفاقات مسائل غیر اخلاقی پیش آمده را بررسی کرده و اعمال قانون کنند تا اهالی بسکتبال باور کنند که این رشته ورزشی صاحبان زیادی دارد و اجازه ندهند آینده اخلاقی این رشته ورزشی اینگونه به بازی گرفته شود.

 

نگارنده : احمد فضلی

درباره احمد فضلی

تصویر پروفایل احمد فضلی
ورزشی نویس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...