سهل انگاری در برگزاری جام رمضان بسکتبال گنبد تمام زحمات را به هدر داد

رقابت های جام رمضان بسکتبال شهرستان گنبد مثل هر سال در شب های ماه مبارک رمضان در خانه بسکتبال این شهر بطور منظم برگزار و سه شنبه ۲۲ خرداد به فینال خود رسید اما به خاطر درگیری های فیزیکی ناتمام ماند.

به گزارش سایت گنبداسپورت، نمای داخلی سالن بسکتبال گنبد با رنگ آمیزی خاص و تبلیغات جلوه زیبایی به مسابقات داده بود و تقریبا در شب فینال تا ۳۰ ثانیه آخر همه چیز روبراه بود. حتی تماشاگران در ورودی سالن مورد استقبال مسئولین برگزار کننده قرار گرفته و به سمت جاهای مناسب در سکوی تماشاگران همراه با آبمیوه و کیک پذیرایی و هدایت می شدند.

مسابقه فینال با حضور مسئولینی همچون فرماندار گنبد و سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در حال پیگیری بود که در حین حضور شخص فرماندار چند نفر از برادران نیروی انتظامی در سالن حضور داشتند اما بعد از دو کوراتر اول مسابقه آقای فرماندار سالن را ترک کردند و در آخرین دقایق مسابقه زمانی که درگیری ها اتفاق افتاد هیچ مامور نیروی انتطامی در محل سالن بسکتبال گنبد حضور نداشت.

با تمام احترام و قابل تقدیر بودن زحمات مسئولین برگزاری جام رمضان بسکتبال گنبد متاسفانه عدم حضور نیروی انتظامی و نداشتن تدابیر لازم برای این مدل مسائل ها باعث شد تا تمام زحمات این مسابقات به خاطر پایین بودن شرایط روحی چند نفر به هدر رود.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …