یاران سعیده علی ملی پوش گنبدی در جام جهانی مورد تحسین کارشناسان قرار گرفتند

اخبار
تیم ملی بسکتبال ۳در۳ – سعیده علی ملی پوش گنبدی (شماره ۶)

خانم سعیده علّی ملی پوش گنبدی حاضر در تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران به همراه دیگر یاران ملی پوش خود با ۵۰ امتیاز و قرار گرفتن در رتبه چهارم گروه c جام جهانی این رشته ورزشی به میزبانی کشور فیلیپین به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

به گزارش سایت گنبداسپورت، سرکار خانم سعیده علّی یکی از ده ها ستاره ورزشی شهر گنبدکاووس اینبار در رشته بسکتبال افتخار گنبدی ها در سطح جهانی شد تا نگین های ورزشی این منطقه ورزش خیز ایران باز هم در ورزش بین المللی بدرخشند.

این تیم هر چند سه شکست پذیرا شد اما از پیروزی مقابل تیم دوم رنکینگ جهانی یعنی آندورا نباید به سادگی گذشت. ملی پوشان بسکتبال ایران به خصوص در دیدار با روسیه که قهرمان دو دوره جام جهانی است بسیار عالی بازی کردند و تحسین کارشناسان، مربیان و تماشاگران حاضر در سالن را برانگیختند.

نتایج دیدار های تیم ملی ایران :

شنبه ۱۹ خرداد (ساعت ۸:۰۰)
ایران ۷ – – – ۲۱ آمریکا
شنبه ۱۹ خرداد (ساعت ۹:۳۰)
ایران ۱۰ – – – ۱۸ اوگاندا

دوشنبه ۲۱ خرداد (ساعت ۸:۰۰)
ایران ۱۲ – – – ۲۲ روسیه
دوشنبه ۲۱ خرداد (ساعت ۹:۳۰)
ایران ۲۱ – – – ۱۲ آندورا

آمریکا و روسیه دو قدرت بزرگ بسکتبال جهان از همین گروه صعود کردند.

۱- آمریکا ۸۵ امتیاز
۲- روسیه ۷۸ امتیاز
۳- اوگاندا ۵۳ امتیاز
۴- ایران ۵۰ امتیاز
۵- آندورا ۳۹ امتیاز

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …