با دخالت در تصمیمات رحیمیان، ورزش گنبد را سیاسی نکنیم

ورزش گنبد

محمدعلی رحیمیان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد اینروزها با بررسی دقیق و کامل عملکرد اشخاص مختلف که در ورزش گنبد نقش داشته اند تصمیماتی را اتخاذ نموده و در ادامه نیز به تغییرات ادامه خواهد داد و این روند انرژی تازه ای به ورزش شهرستان تزریق کرده است.

اما آن سوی داستان تغییرات ورزش گنبد یعنی خارج از میدان ورزش در نشست های پشت پرده قصد دخالت در برخی تصمیمات و تغییرات ورزشی توسط سیاستمداران به گوش می رسد. پایه و اساس ورزش گنبد پاک بوده و ناپاکان جایی در ورزش گنبد نخواهند داشت و با ترغیب برخی مسئولین سیاسی شهر هرگز به اهداف غیر ورزشی خود نخواهند رسید.

مسئولین سیاسی شهر از جمله آقای قرجه طیار نماینده مجلس شورای اسلامی لازم است دقت بیشتری در ورود به مسائل ورزشی گنبد داشته باشند و اجازه دهند تا محمدعلی رحیمیان سرپرست اداره ورزش و جوانان گنبد با اعمال تغییرات مثبت به پاکسازی ورزش شهرستان ادامه دهد.

رفتن ابراهیم غفاری از اداره ورزش گنبد بالاخره باید روزی اتفاق می افتاد اما مدل برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان گنبد و حواشی این تغییر آغازی بود از آشکار شدن ورود سیاست مداران استانی و شهرستانی بر ورزش گنبد که تا به امروز به نظر می رسد این مدل دخالت ها بر ورزش گنبد همچنان سایه انداخته است.

با دخالت کردن در مسائل مدیریتی اداره ورزش و جوانان گنبد، ورزش مظلوم و زخم خورده گنبد را سیاسی نکنیم و اجازه دهیم روح تازه ورزشی وارد کالبد بی روح جامعه ورزش گنبد دمیده شود.

 

نگارنده : احمد فضلی

درباره احمد فضلی

تصویر پروفایل احمد فضلی
ورزشی نویس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

مطالبه از رئیس جمهور / حسن نژادان : خانه ورزش‌های رزمی در گنبد افتتاح شود

رئیس سبک نینجاواریور گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با ...