با دخالت در تصمیمات رحیمیان، ورزش گنبد را سیاسی نکنیم

ورزش گنبد

محمدعلی رحیمیان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد اینروزها با بررسی دقیق و کامل عملکرد اشخاص مختلف که در ورزش گنبد نقش داشته اند تصمیماتی را اتخاذ نموده و در ادامه نیز به تغییرات ادامه خواهد داد و این روند انرژی تازه ای به ورزش شهرستان تزریق کرده است.

اما آن سوی داستان تغییرات ورزش گنبد یعنی خارج از میدان ورزش در نشست های پشت پرده قصد دخالت در برخی تصمیمات و تغییرات ورزشی توسط سیاستمداران به گوش می رسد. پایه و اساس ورزش گنبد پاک بوده و ناپاکان جایی در ورزش گنبد نخواهند داشت و با ترغیب برخی مسئولین سیاسی شهر هرگز به اهداف غیر ورزشی خود نخواهند رسید.

مسئولین سیاسی شهر از جمله آقای قرجه طیار نماینده مجلس شورای اسلامی لازم است دقت بیشتری در ورود به مسائل ورزشی گنبد داشته باشند و اجازه دهند تا محمدعلی رحیمیان سرپرست اداره ورزش و جوانان گنبد با اعمال تغییرات مثبت به پاکسازی ورزش شهرستان ادامه دهد.

رفتن ابراهیم غفاری از اداره ورزش گنبد بالاخره باید روزی اتفاق می افتاد اما مدل برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان گنبد و حواشی این تغییر آغازی بود از آشکار شدن ورود سیاست مداران استانی و شهرستانی بر ورزش گنبد که تا به امروز به نظر می رسد این مدل دخالت ها بر ورزش گنبد همچنان سایه انداخته است.

با دخالت کردن در مسائل مدیریتی اداره ورزش و جوانان گنبد، ورزش مظلوم و زخم خورده گنبد را سیاسی نکنیم و اجازه دهیم روح تازه ورزشی وارد کالبد بی روح جامعه ورزش گنبد دمیده شود.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …