با دخالت در تصمیمات رحیمیان، ورزش گنبد را سیاسی نکنیم

ورزش گنبد

محمدعلی رحیمیان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد اینروزها با بررسی دقیق و کامل عملکرد اشخاص مختلف که در ورزش گنبد نقش داشته اند تصمیماتی را اتخاذ نموده و در ادامه نیز به تغییرات ادامه خواهد داد و این روند انرژی تازه ای به ورزش شهرستان تزریق کرده است.

اما آن سوی داستان تغییرات ورزش گنبد یعنی خارج از میدان ورزش در نشست های پشت پرده قصد دخالت در برخی تصمیمات و تغییرات ورزشی توسط سیاستمداران به گوش می رسد. پایه و اساس ورزش گنبد پاک بوده و ناپاکان جایی در ورزش گنبد نخواهند داشت و با ترغیب برخی مسئولین سیاسی شهر هرگز به اهداف غیر ورزشی خود نخواهند رسید.

مسئولین سیاسی شهر از جمله آقای قرجه طیار نماینده مجلس شورای اسلامی لازم است دقت بیشتری در ورود به مسائل ورزشی گنبد داشته باشند و اجازه دهند تا محمدعلی رحیمیان سرپرست اداره ورزش و جوانان گنبد با اعمال تغییرات مثبت به پاکسازی ورزش شهرستان ادامه دهد.

رفتن ابراهیم غفاری از اداره ورزش گنبد بالاخره باید روزی اتفاق می افتاد اما مدل برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان گنبد و حواشی این تغییر آغازی بود از آشکار شدن ورود سیاست مداران استانی و شهرستانی بر ورزش گنبد که تا به امروز به نظر می رسد این مدل دخالت ها بر ورزش گنبد همچنان سایه انداخته است.

با دخالت کردن در مسائل مدیریتی اداره ورزش و جوانان گنبد، ورزش مظلوم و زخم خورده گنبد را سیاسی نکنیم و اجازه دهیم روح تازه ورزشی وارد کالبد بی روح جامعه ورزش گنبد دمیده شود.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …