هاوش گنبد تا ۱ مرداد فرصت تسویه دارد که امتیاز تیمش منسوخ نشود

اخبار
تیم والیبال هاوش گنبد در هفته یازدهم لیگ برتر ۱۳۹۶ – سالن آیت الله خاتمی (اردکان)

تیم والیبال هاوش گنبد که متاسفانه بدهی های مالی به بازیکنان و کادر فنی تیم خود را برای سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ روی میز حساب مالی خود انباشته می بیند بنا به اعلام فدراسیون والیبال تا یکم مرداد ماه سال ۱۳۹۷ فرصت تسویه حساب کامل را دارد.

به گزارش سایت گنبداسپورت، تیم هایی که با بازیکنان خود تسویه حساب نکنند قطعا با توجه به قوانین حق شرکت و حضور در لیگ والیبال ایران را در هیچ سطحی از مسابقات کشوری نخواهند داشت و عملا امتیاز آن تیم منسوخ خواهد شد.

این شرایط مالی برای تیم والیبال هاوش گنبد در حالی است که جمع بدهی های این تیم به بازیکنان دو سال گذشته چند میلیون تومان می باشد و از سوی دیگر بودجه چند میلیاردی از سوی استانداری گلستان و شهرداری گنبدکاووس در حال تزریغ برای تیم داری توسط شهرداری این شهر می باشد.

حال باید دید در فرصت باقیمانده مجموعه تیم والیبال هاوش گنبد با امتیاز لیگ برتری که در اختیار دارد چه خواهد کرد و آیا شهرداری گنبد با امتیاز در حال منسوخ هاوش گنبد وارد مسابقات خواهد شد یا از سوی فدراسیون امتیاز مستقلی دریافت خواهد نمود.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …