دفتر هیئت فوتبال نمایندگی شرق استان گلستان در شهر گنبد افتتاح شد

اخبار
افتتاح دفتر نمایندگی هیئت فوتبال استان در شرق گلستان (گنبدکاووس)

جرقه این کار شگرف چهار سال پیش کلید خورد، از زمانی که مسئولان و خاک خورده های فوتبال به حقانیت و مرکزیت گنبد و هم اینکه گنبد به عنوان یکی از شاهرگ های فوتبال در کشور می باشد پی برده بودند.

اما ثمره این کارشناسی ها و تلاشها با همت و تلاش ستودنی جواد عزیزی و حبیب خواجه (رئیس هیئت فوتبال گنبد) و دیگر دوستان فوتبالی با حمایت همه جانبه دکتر طیبی این شد که دفتر هیئت فوتبال شرق استان به مرکزیت گنبد افتتاح بشود.

دفتری در استادیوم ۵۰۰۰نفری با کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جهت فعالیت نمایندگی هیئت فوتبال استان برای منطقه شرق گلستان راه اندازی شد.

اما حبیب خواجه که اتحاد و همبستگی خوبی را با مدیریت خود در بین فوتبالی ها براه انداخته در مورد اهداف تشکیل این دفتر میگوید که برای تسهیل در رفت و آمد مربیان و مدیران باشگاه و آکادمی ها با انواع خطرات جاده ای و کم کردن هزینه لازم بود این کار عملی شود خواجه در مورد همکاری مسئولان استانی میگوید که درایت و تلاش دکتر طیبی و هیئت فوتبال استان باعث شد که گنبد صاحب این عنوان شود.

اما حسن بالو (معاون ورزش قهرمانی استان) که یکی از چهره های دوست داشتنی در بین اهالی ورزش می باشد بعد از ذکر جایگاه و اهمیت فوتبال در بین آحاد مردم جهان می گوید باید تلاش بیشتری انجام داد تا استان پر استعدادمان که در کلیه رشته ها صاحب عنوان جهانی نیز می باشد به نقطه اوج خود برسد.

بالو در ادامه صحبت هایشان در مورد پتانسیل فوتبال در استان گلستان می فرماید از لحاظ استعداد فوتبالی وفور نعمت داریم ولی باید تلاش هایمان را دو چندان بکنیم تا این استعدادها در کشور و جهان رو نمایی شود. آقای بالو قول تشکیل تیم دسته دومی در رقابت های لیگ کشوری را دادن تا انگیزه بازیکنان برای این فوتبال افزایش پیدا بکند.

خانم مریم چراغی که نماینده بانوان در هیئت فوتبال استان می باشد از دیگر سخنرانان این افتتاحیه بود، بانویی که از تبعیض و نبود عدالت در ساپورت تیمهای بانوان گله داشت و از مسئولان استانی خواست تا با چشم حقیقت و انصاف به ورزش بانوان نگاه کنند.

اما پازل نهایی این جلسه به صحبت های شکی بر میگردد، صحبت هایی که بوی اتحاد و دلبستگی در بین فوتبالی ها را میداد. شکی معتقد بود که نا پاکی ها را از فوتبال با همکاری دیگر مسئولان از هیئت فوتبال پاک کرده و شدیداً تاکید داشت که یک مورد را در هیئت فوتبال استان از لحاظ تخلف نمیتوان پیدا کرد.

ایشان با پیش کشیدن این مورد که استان گلستان در رده های مختلف تیم ملی ۴۹ نفر نماینده دارد صحبت هایشان را به اتمام رساندند. اما مسئول دفتر هیئت فوتبال شرق استان به کسی جزء جواد عزیزی که تمام سن مفید خود را برای فوتبال گنبد هزینه کرده سپرده نشد. جواد عزیزی که انسان لارجی می باشد همواره رزومه خوبی در بین فوتبالی ها دارا می باشد.

 

یا حق

شیر محمد شیروانی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …