رحیمیان : انتقادات پیرامون پروژه ساخت خانه والیبال گنبد وارد است

اخبار
محمدعلی رحیمیان

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از خلع ید پیمانکار ساخت خانه والیبال این شهرستان خبر داد و گفت: مناقصه جدید این پروژه به زودی برگزار می‌شود.

محمدعلی رحیمیان با وارد دانستن انتقادات پیرامون پروژه ساخت خانه والیبال گنبدکاووس، افزود: متاسفانه اجرای پروژه خانه والیبال گنبدکاووس به دلیل عدم انتخاب پیمانکار شایسته و توانمند با مشکلاتی رو‌به‌رو شد که یکی از آنها عدم آورده مالی مناسب پیمانکار و سرعت بسیار پائین اجرای پروژه بود.

وی با اشاره به اینکه این پیمانکار با اجرای هر مقدار کمی از پروژه مطالبه مبلغی از قرارداد را می‌کرد، خاطرنشان کرد: یک پیمانکار توانمند باید بتواند حداقل چند درصد ابتدایی پروژه را با آورده خود جلو ببرد و با توجه به روند طولانی و زمان بر پرداخت پول در پروژه‌های دولتی شناخت و صبر نسبت به این موضوع را داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از خلع ید شدن پیمانکار این پروژه توسط مراجع ذی‌ربط خبر داد و گفت: در آینده نزدیک مناقصه عمومی جدید برگزار خواهد شد و پیمانکاری قوی و توانمند با نظر کارشناسان و مدیران مربوطه برای ساخت خانه والیبال شهرستان گنبدکاووس انتخاب خواهد شد تا به سرعت این پروژه را به سرانجام برساند.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …