اداره ورزش گنبد بالاخره بروی ورزشی نویسان منتقد باز شد

اهالی رسانه

با تغییر و تحولات جدید در اداره ورزش و جوانان گنبد و به راس کار آمدن محمدعلی رحیمیان لیست سیاهی که در اداره ورزش برای برخی ورزشی نویسان منتقد پیش از این ایجاد شده بود برداشته شد و با برگزاری یک نشست صمیمی با دعوت از کلیه خبرنگاران، چراغ سبز این اداره پر حاشیه بروی اهالی رسانه روشن شد.

جالب اینکه این نشست خبری روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت در حالی رخ داد که یک هفته پیش آقای نازمحمد واحدی حکم انتقالیش به یکی از شهرهای اطراف صادر شده بود و شاید این موضوع بی ربط از تشکیل این نشست خبری و باز شدن پای منتقدین به نشست های اداره ورزش نباشد.

هر چند لیست دعوتی های نخستین نشست خبری اداره ورزش با سرپرستی آقای رحیمیان نواقصی داشت و برخی از ورزشی نویسان برای دعوت شدن از قلم افتاده اند اما آقای رحیمیان صراحتاً اعلام کردند که از کلیه اهالی رسانه و منتقدین اداره ورزش با کمال میل استقبال خواهیم کرد و هیچ لیست سیاهی برای این قشر زحمت کش در این اداره وجود نخواهد داشت.

همچنین معاون جدید اداره آقای عجم در پایان نشست، اهالی رسانه مخصوصا ورزشی نویسان را به عنوان یار دوازدهم اداره معرفی کردند و با این توصیف نشان دادند که اداره ورزش و جوانان بروی کلیه اهالی رسانه باز است.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …