حمایت از رحیمیان و خانه تکانی در ورزش گنبد نیاز حیاتی است

اخبار
محمدعلی رحیمیان

پس از تغییر ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس که جناب آقای ابراهیم غفاری پس از حدود دو دهه این جایگاه را به محمدعلی رحیمیان تحویل داد، این روزها که در حدود سه ماه از حضور این سرپرست جدید اداره می گذرد شاهد تغییرات مثبتی در برخی زمینه های ورزش گنبد هستیم.

هر چند برای بررسی عملکرد آقای رحیمیان فعلا خیلی زود است و با توجه به اینکه هر تغییری تاثیرات مثبت و منفی خواهد داشت و ما نیز قصد مقایسه عملکرد آقای غفاری با تاثیرات حضور آقای رحیمیان را نداریم اما حضور آقای رحیمیان را باید به فال نیک گرفت چرا که زمان آن رسیده بود که ورزش گنبد یک خانه تکانی اساسی به خود ببیند و این اتفاق به بهترین شکل ممکن توسط یک مدیر غیر گنبدی می تواند صورت بگیرد.

عملکرد ضعیف برخی از هیئت های ورزشی در گنبد و تخطی های مسئولین آن هیئت ها به حدی زیاد بوده که جای رایزنی برای بهتر شدن عملکرد آنها نگذاشته اند و قطعاً اگر منافع شخصی در میان نباشد نباید با تغییر و جایگزینی شخص دیگر در هیئت های ورزشی مخالفت شود.

از نکات مهمی که در نوع مدیریت آقای رحیمیان دیده می شود نگاه ضوابطی به مسئولین هیئت های ورزشی می باشد. تغییرات و نظارت بر هیئت ها بر اساس قوانین در حال پیگیری می باشد و قطعا با این روند بسیاری از هیئت های ورزشی گنبد از حالت ساکن و به حال خود رها شده خارج خواهند شد.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …