آخرین خبر

حمایت از رحیمیان و خانه تکانی در ورزش گنبد نیاز حیاتی است

محمدعلی رحیمیان

پس از تغییر ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس که جناب آقای ابراهیم غفاری پس از حدود دو دهه این جایگاه را به محمدعلی رحیمیان تحویل داد، این روزها که در حدود سه ماه از حضور این سرپرست جدید اداره می گذرد شاهد تغییرات مثبتی در برخی زمینه های ورزش گنبد هستیم.

هر چند برای بررسی عملکرد آقای رحیمیان فعلا خیلی زود است و با توجه به اینکه هر تغییری تاثیرات مثبت و منفی خواهد داشت و ما نیز قصد مقایسه عملکرد آقای غفاری با تاثیرات حضور آقای رحیمیان را نداریم اما حضور آقای رحیمیان را باید به فال نیک گرفت چرا که زمان آن رسیده بود که ورزش گنبد یک خانه تکانی اساسی به خود ببیند و این اتفاق به بهترین شکل ممکن توسط یک مدیر غیر گنبدی می تواند صورت بگیرد.

عملکرد ضعیف برخی از هیئت های ورزشی در گنبد و تخطی های مسئولین آن هیئت ها به حدی زیاد بوده که جای رایزنی برای بهتر شدن عملکرد آنها نگذاشته اند و قطعاً اگر منافع شخصی در میان نباشد نباید با تغییر و جایگزینی شخص دیگر در هیئت های ورزشی مخالفت شود.

از نکات مهمی که در نوع مدیریت آقای رحیمیان دیده می شود نگاه ضوابطی به مسئولین هیئت های ورزشی می باشد. تغییرات و نظارت بر هیئت ها بر اساس قوانین در حال پیگیری می باشد و قطعا با این روند بسیاری از هیئت های ورزشی گنبد از حالت ساکن و به حال خود رها شده خارج خواهند شد.

 

نگارنده : احمد فضلی

درباره احمد فضلی

تصویر پروفایل احمد فضلی
ورزشی نویس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

یوسفی: دو بازیکن والیبال نشسته گنبد به اردوی تیم ملی دعوت شدند

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از دعوت دو بازیکن والیبال نشسته این شهرستان به ...