تخریب بازیکن یا تعریف سوگلی / تعویض مستاجر و صاحبخانه

سالن المپیک گنبد
تخریب بازیکن یا تعریف سوگلی
بیانیه هیئت والیبال استان در حمایت از پاسور تیم نوجوانان استان داستان عجیبی به خود گرفته، بیانیه ای که معلوم نیست روی کدام کار کارشناسی صورت گرفته است. بیانیه ای که دعوت شدن ایمان قلیچ راد با ۱٫۹۵از تیم سایپا به تیم ملی نوجوانان کشورمان را زیر سئوال برده و در عوض حمایت همه جانبه هیئت والیبال استان از تربتی نژاد با ۱٫۸۵ (پاسور تیم نوجوانان استان) را در بر داشته است.

دوستان در هیئت والیبال استان به یاد داشته باشند که ملاک اول و چیدمان تیم ملی در سکانسهای مختلف تیم ملی هوش و میانگین قدی می باشد. وقتی به آینده نگری در تیم ملی و رده های بالا فکر می کنیم باید آوراژ قدی را ملاک قرار بدهیم. امیدواریم حمایت دوستان ورزشی باشد.

تعویض مستاجر و صاحبخانه
وضعیت سالن المپیک گنبد نگران کننده شده است. سرویسهای بهداشتی که حال آدمی را بهم میزند،و اینکه این سالن در اختیار چه شخص و یا ارگانی می باشد ذهن هوادار را مخدوش میکند. درآمدهای این سالن هیچ وقت شفاف سازی نشده واینکه این سالن با این همه مشتاقان و آکادمیهای والیبال هفت او گرو ۹ است. اگر این سالن در اختیار هیئت والیبال گنبد است داستان ست کوویچ و قبضه کردن و تعطیلی آکادمیها از کجا نشات می گیرد.

خیلی از مربیان این آکادمیها از این راه (آموزش والیبال)ارتزاق می کنند. آیا هیئت والیبال گنبد بابت سلطه خود بر سالن المپیک قرار دادی با اداره ورزش گنبد دارد یا نه؟ بهتر است رئیس اداره ورزش گنبد در این باره شفاف سازی بکند. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را که این سالن بدهی اتو کشیده ای به اداره گاز دارد.

یا حق
شیر محمد شیروانی

درباره شیرمحمد شیروانی

تصویر پروفایل شیرمحمد شیروانی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...