تخریب بازیکن یا تعریف سوگلی / تعویض مستاجر و صاحبخانه

سالن المپیک گنبد
تخریب بازیکن یا تعریف سوگلی
بیانیه هیئت والیبال استان در حمایت از پاسور تیم نوجوانان استان داستان عجیبی به خود گرفته، بیانیه ای که معلوم نیست روی کدام کار کارشناسی صورت گرفته است. بیانیه ای که دعوت شدن ایمان قلیچ راد با ۱٫۹۵از تیم سایپا به تیم ملی نوجوانان کشورمان را زیر سئوال برده و در عوض حمایت همه جانبه هیئت والیبال استان از تربتی نژاد با ۱٫۸۵ (پاسور تیم نوجوانان استان) را در بر داشته است.

دوستان در هیئت والیبال استان به یاد داشته باشند که ملاک اول و چیدمان تیم ملی در سکانسهای مختلف تیم ملی هوش و میانگین قدی می باشد. وقتی به آینده نگری در تیم ملی و رده های بالا فکر می کنیم باید آوراژ قدی را ملاک قرار بدهیم. امیدواریم حمایت دوستان ورزشی باشد.

تعویض مستاجر و صاحبخانه
وضعیت سالن المپیک گنبد نگران کننده شده است. سرویسهای بهداشتی که حال آدمی را بهم میزند،و اینکه این سالن در اختیار چه شخص و یا ارگانی می باشد ذهن هوادار را مخدوش میکند. درآمدهای این سالن هیچ وقت شفاف سازی نشده واینکه این سالن با این همه مشتاقان و آکادمیهای والیبال هفت او گرو ۹ است. اگر این سالن در اختیار هیئت والیبال گنبد است داستان ست کوویچ و قبضه کردن و تعطیلی آکادمیها از کجا نشات می گیرد.

خیلی از مربیان این آکادمیها از این راه (آموزش والیبال)ارتزاق می کنند. آیا هیئت والیبال گنبد بابت سلطه خود بر سالن المپیک قرار دادی با اداره ورزش گنبد دارد یا نه؟ بهتر است رئیس اداره ورزش گنبد در این باره شفاف سازی بکند. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را که این سالن بدهی اتو کشیده ای به اداره گاز دارد.

یا حق
شیر محمد شیروانی

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …