آخوندی : نیت خیر استاندار برای کمک به والیبال گنبد را به حاشیه نبرید

نبی اله آخوندیرئیس شورای شهر گنبدکاووس با اشاره به اینکه برخی به دنبال به حاشیه بردن نیت خیر استاندار در کمک به والیبال گنبدکاووس هستند، گفت: گره زدن سرنوشت والیبال به الحاق روستاهای اقماری حرکتی سیاسی است.

نبی‌الله آخوندی امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس از گنبدکاووس با اشاره به اینکه رشته ورزشی والیبال در شهر گنبدکاووس همچون خون در رگ‌های جوانان این شهر جاری است، اظهار کرد: بدون تردید و به اذعان و اعتراف همه بزرگان و کارشناسان والیبال کشور، گنبدکاووس مهد و پایتخت والیبال ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر متاسفانه تیم والیبال گنبدکاووس به دلیل فقدان حامی مالی خوب نتوانسته آن گونه که باید در مسابقات لیگ برتر شرکت کند، افزود: بسیاری از بازیکنان خوب گنبدی امروز به دلیل شرایط نامساعد مالی تیم گنبدکاووس در تیم‌های سایر استان‌های کشور مشغول بازی هستند که حاضرند حتی با نیمی از مبلغ قرارداد خود در این تیم‌ها به تیم گنبدکاووس بیایند.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه شورای شهر گنبدکاووس با احساس وظیفه نسبت به جوانان شهر عزیزمان برای حمایت از والیبال اعلام آمادگی کرد، گفت: این در حالی است که در شرح وظایف ما این مورد به هیچ عنوان نیامده و با توجه به فقدان بودجه ورزشی لازم این اقدام مشقاتی نیز برای ما خواهد داشت.

آخوندی با اشاره به اینکه از استاندار گلستان خواستیم در کنار کمک شورای شهر گنبدکاووس به والیبال ایشان نیز مبلغی را برای حمایت از تیم والیبال شهرمان تخصیص دهند، ادامه داد: ایشان نیز با حسن ظن و نگاه بسیار دلسوزانه نسبت به ورزش استان اعلام کردند از تیم والیبال گنبدکاووس و بسکتبال گرگان حمایت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ایشان که خود یک چهره ورزشی و ورزش‌دوست هستند با نگاهی خیر و با هدف خوشحالی جوانان و مردم گنبدکاووس این اقدام را انجام دادند، تصریح کرد: متاسفانه امروز برخی افراد در صدد هستند تا این کمک و نگاه خیر را به حاشیه برده و منوط به برخی اقدامات دیگر که رنگ و بوی سیاسی دارد کنند.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه نباید به گونه‌ای رفتار کرد که کمک صادقانه استاندار گلستان به ورزش گنبدکاووس توسط برخی افراد آلوده به بازی‌های سیاست‌زده شود، اضافه کرد: ما هیچ شرطی را از جمله الحاق روستاهای اقماری برای این کمک نخواهیم پذیرفت.

آخوندی با اشاره به اینکه طرح موضوع الحاق برخی روستاهای خاص و پرجمعیت به محدوده شهری که بدون نگاه کارشناسی و فنی است اساسا یک اقدام سیاسی و با اهداف غیر مرتبط با فضای شهری است، گفت: افرادی که به دنبال اهداف سیاسی خود از الحاق این روستاها به شهر هستند به هیچ عنوان به تبعات این طرح فکر نکرده‌اند و تنها با فشار برخی افراد منافع مردم را به اهداف سیاسی خود گره زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کمک استاندار محترم و تیمداری شورای شهر هیچ ربطی به جمعیت شهری ندارد، ادامه داد: اگر قرار بود در گنبدکاووس سازمان فرهنگی و ورزشی در شهرداری تاسیس کنیم و از بودجه این نهاد استفاده کنیم شاید این ادعا وجاهت داشت که البته این هم یک فریب دادن مردم است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …