محمود رحیمیان سرپرست جدید در اداره ورزش گنبد خانه تکانی می کند

محمود رحیمیان – سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس

بعد از تغییر در ریاست اداره ورزش شهرستان گنبد بطور نامحسوسی در آخرین هفته های سال ۱۳۹۶ شاهد خانه تکانی اساسی در اداره ورزش این شهرستان بودیم که این گردگیری و خانه تکانی از اتاق ها و میز صندلی اداره گرفته تا تغییر برخی مسئولین بخش های مختلف توسط آقای رحیمیان سرپرست جدید اداره ورزش انجام گرفت.

تغییر معاون اداره آقای طولانی و برخی مسئولین ورزشی بانوان از جمله تغییرات اساسی بود که بعد از سالها در این اداره خاک خورده صورت گرفت، رحیمیان با این تغییرات به نظر به دنبال وارد کردن شوک به بدنه ورزش شهرستان می باشد و بطور اساسی تغییرات را سرلوحه کار خود قرار داده است.


پیش از این پیکان موج تغییرات به سمت آقای نازمحمد واحدی و انتقال وی به گالیکش شنیده می شد که در روزهای اخیر خبر های در گوشی نسبت به ابقا ایشان در اداره ورزش گنبد شنیده شد. تغییرات در برخی هیئت های ورزشی مثل هیئت بسکتبال در روزهای پایانی سال دیده شد که احتمال ادامه تغییرات دیگر هیئت های ورزشی در سال جدید وجود دارد.

محمود رحیمیان که در آخرین سالهای قبل از بازنشستگی به عنوان سرپرست به اداره ورزش شهرستان گنبد آمده است به نظر می رسد در حالی که سرپرست موقت می باشد وی قصد ماندن را دارد و این خانه تکانی ها بوی خبرهای جدی تری را از این اداره گنبدی می رساند.

درباره احمد فضلی

تصویر پروفایل احمد فضلی
ورزشی نویس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

سردار آزمون : شاید در والیبال بتوانم بازیکن بهتری برای زنیت باشم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه، سردار آزمون در ...