بهترین سوارکار و مربی هفته چهارم اسبدوانی گنبد

روز جمعه ۳۱ فروردین مجموعه سوارکاری گنبد (خانه ترکمن) شاهد زیباترین کورس ها بین اسبها در سطح های مختلف بود.
از نتایج هفت کورس انجام گرفته بهترین سوارکار و مربی اسب مشخص شدند که این هفته در رقابتی بسیار نزدیک بین دو سوارکار خوب ، نفر برتر تعیین شد. “عیدمحمد غراوی” سوارکار برتر هفته سوم این بار در رقابت نزدیک با “فیض اله رجال” دیگر سوارکار اسبدوانی ، برای دومین بار پیاپی بهترین سوارکار هفته چهارم شد.

غراوی با دو بار مقام اولی و یک بار مقام دومی در هفته چهارم با کسب ۲۰ امتیاز در جای نخست قرار گرفت و “فیض اله رجال” با دو بار مقام اولی و یک بار مقام سومی با کسب ۱۸ امتیاز در جای دوم قرار گرفت.
در جدول رده بندی سوارکاران برتر در کل کورسهای این فصل از مسابقات با احتساب نتایج هفته چهارم عید محمد غراوی با ۵۰ امتیاز در جای نخست و ستار مهرانی دیگر سوارکار برتر نیز با کسب ۵۰ امتیاز در جای دوم قرار گرفته است. فیض اله رجال نیز با مجموع ۳۲ امتیاز در مکان چهارم و پایین تر از “خدر زارعی کسلخه” قرار گرفت.
برترین مربی هفته چهارم نیز آقای “مجید ایری” شدند. این عنوان با کسب ۱۰ امتیاز که حاصل یک بار سکوی اولی و یک بار مقام سومی بود ، به آقای مجید ایری تعلق یافت.

برچسب‌ها: , , , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …