تیم والیبال میلادنور رامسر با سه بازیکن گنبدی قهرمان لیگ دسته دو ایران شدند

(عملکرد 1396)
تیم والیبال میلاد نور رامسر (قهرمان لیگ دسته دو والیبال ایران)
بازیکنان گنبدی : شاهین شهروز (ش ۶) – آرمین ایگدری (ش ۲) – تاج محمد نظر (ش ۷)

تیم میلاد نور رامسر عنوان قهرمانی نخستین دوره لیگ دسته دو مردان کشور را به دست آورد. مرحله نهایی نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته دو مردان کشور جام شهید «محسن حججی» امروز (پنج شنبه) با دو دیدار در بروجرد پیگیری شد.

در دیدار رده بندی این مرحله تیم های شهدای سوادکوه و زاگرس پوش بروجرد به مصاف یکدیگر رفتند که تیم میزبان با شکست سه بر یک شهدای سوادکوه مقام سومی لیگ دسته دو سال ۹۶ را به دست آورد.

در دیدار نهایی این رقابت ها نیز تیم های آکادمی اصفهان و میلاد نور رامسر به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده رامسر در دیدار نزدیک و سنگین با شکست سه بر یک اصفهان، عنوان قهرمانی را به دست آورد.

تیم آکادمی اصفهان در ست دوم این مسابقه ۳۱ بر ۲۹ فاتح میدان شد، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۱ بر ۲۱، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۱۸ مغلوب میلاد نور رامسر شد تا به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها اکتفا کند.

یونس حسن زاده به عنوان ناظر و سرپرست فنی بر مرحله نهایی لیگ دسته دو نظارت داشت.

بدین ترتیب لیگ دسته دو مردان که از دهم بهمن ماه سال جاری با حضور ۲۲ تیم آغاز شده بود، ظهر امروز به پایان رسید و رده بندی چهار تیم برتر این رقابت ها به قرار زیر است:

میلاد نور رامسر
آکادمی اصفهان
زاگرس پوش بروجرد
شهدای سوادکوه

 

منبع : فدراسیون والیبال

 

گنبد اسپورت :

بازیکنان گلستانی حاضر در تیم میلاد نور رامسر :

شاهین شهروز (گنبد) – آرمین ایگدری (گنبد) – تاج محمد نظر (گنبد) – عبدالباسط کر (بندرترکمن) – آرمان صالحی (کلاله)

دو بازیکن گنبدی حاضر در تیم زاگرس پوش بروجرد :

عبداله آذر ، محمد براتی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …