مهدی محمدی : قرارداد ما با ست کوویچ در حضور رسانه‌ها و بزرگان والیبال به امضا رسید

رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه ست کوویچ به عنوان مشاور و استعدادیاب در هیئت والیبال گنبدکاووس حاضر خواهد بود، گفت: همه مربیان گنبدی می‌توانند در کنار او بوده از او کسب تجربه کنند.

محمد محمدی امروز در گنبدکاووس پیرامون جذب «یوتسا ست کوویچ» به عنوان مدیر استعدادیابی هیئت والیبال و باشگاه ورزشی هاوش گنبدکاووس با اشاره به اینکه گنبدکاووس بدون تردید پایتخت والیبال کشور است، اظهار کرد: مردم گنبدکاووس از من می خواستند تا در سطح و شان والیبال این شهرستان اقدامی کنم تا والیبال را از پایه با قدرت در این شهرستان تقویت کنیم و به فکر سال‌های بعد باشیم.

وی با بیان اینکه والیبال گنبدکاووس همیشه در سطح شکورحرفی برای گفتن داشته است، افزود: حضور ست کوویچ در گنبدکاووس برای رشد و تقویت پایه‌ها و پرورش دادن استعدادهایی است که به کرات در این شهرستان دیده می‌شوند.

رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه امروز بیشتر سرمایه‌های والیبال گنبدکاووس در شهرهای دیگر مشغول بازی هستند، خاطرنشان کرد: ما آنقدر بازیکن خوب کشف کرده و پرورش خواهیم داد که سراسر لیگ‌های کشور را بازیکنان خوب گنبدی پر کنند.

محمدی از تشکیل چندین تیم والیبال در رده‌های پایه پس از اتمام پروژه استعدایابی و پرورش در شهرستان گنبدکاووس توسط ست کوویچ خبر داد و گفت: این مربی صربستانی و مشهور والیبال دنیا همان روزی که با ایشان تماس گرفته و از وی خواستم که برای همکاری با ما به گنبدکاووس بیایند با شنیدن نام گنبدکاووس بی‌درنگ این موضوع را پذیرفتند.

وی با اشاره به اینکه قرارداد ما با ایشان در حضور رسانه‌ها، پیشکسوتان و بزرگان والیبال به امضا رسید، ادامه داد: این قرارداد دو ساله است و زمان آغاز آن ار ابتدای سال ۱۳۹۷ خواهد بود که امیدواریم با همکاری همه ظرفیت‌های شهرستان گنبدکاووس در حوزه ورزش بتوانیم به افتخارات بزرگی برسیم.

رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از مردم شهرستان گنبدکاووس خواست تا آنها را تنها نگذارند، تصریح کرد: از مردم عزیز ووالیبال‌دوست گنبدکاووس می‌خواهم تا در کنار ما باشند و کمک کنند تا بتوانیم جوانان و نوجوانان این شهرستان را در بهترین شرایط برای فردایی بهتر آماده کنیم.

محمدی با تاکید بر اینکه تمام مربیان گنبدی می‌توانند در کنار ست کوییچ حاضر باشند، اضافه کرد: همه این عزیزان می توانند در کنار «ست کوویچ» ضمن آنکه تجارب ارزشمندی را کسب می کنند از دستمزد همکاری با باشگاه ورزشی هاوش نیز بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه این مربی صربستانی و پرافتخار والیبال دنیا با وجود سختی‌های بسیار و پرواز ۲۰ ساعته به ایران و سپس از تهران به گنبدکاووس آمد، گفت: ایشان از همین ابتدا با روحیه و شادابی بسیار کم‌نظیری را از خود نشان دادند و همین صرف حضور ایشان در روزهای گذشته موجی از نشاط و روحیه را در ورزشکاران والیبال گنبدکاووس ایجاد کرده است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …