نورقلی نیازی : روزگاری گنبد بیش از پنج بازیکن همزمان در تیم ملی والیبال داشت

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از فعالیت ۲۵ کانون والیبال در این شهرستان برای رشد و پرورش والیبالیست‌های جوان و نوجوان خبر داد.

نورقلی نیازی امروز در گنبدکاووس با اشاره به اینکه رسول اکرم (ص) بر این نکته تاکید کرده‌اند که اگر کسی از مخلوق سپاسگزاری نکند شاکر و سپاسگزار خداوند هم نخواهد بود، اظهار کرد: گنبدکاووس سال‌هاست در عرصه والیبال در ایران اسلامی و حتی در دنیا نامی برای خود دست و پا کرده و به لطف نخبگان بزرگی که باید از آنها تشکر کرد توانسته به خوبی در والیبال بدرخشد.

وی با بیان اینکه اگر امروز والیبال در گنبدکاووس زنده و پویاست به دلیل آن است که هنوز برخی دلسوزان و پیشکسوتان این رشته در گنبدکاووس پای کار هستند، افزود: همه با به دلیل باور داشتن توانمندی والیبال گنبدکاووس می‌دانیم که روزهای پرفروغی دوباره در انتظار والیبال گنبدکاووس است.

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه روزگاری ما نه فقط یک بازیکن، بلکه بیش از پنج بازیکن در تیم ملی والیبال داشتیم، خاطرنشان کرد: امروز همه باید دست به دست هم بدهیم و با حضور «ست‌کوویچ» در گنبدکاووس تلاش کنیم تا والیبال گنبدکاووس را به همان روزها برگردانیم.

نیازی با اشاره به اینکه گنبدکاووس مهد والیبال ایران اسلامی است، ادامه داد: داورزنی رئیس وقت فدراسیون والیبال و معاون فعلی وزیر ورزش و جوانان در یکی از مجامع فدراسیون به مدیران هیئت‌های والیبال همه استان‌های کشور گفت بروید والیبال را از گنبدکاووس یاد بگیرید.

وی با بیان اینکه با صراحت و اطمینان اعلام می‌کنم که اگر این روند استعدادیابی و پرورش نخبگان ادامه پیدا کند ظرف سه تا پنج سال آینده بازیکنان فراوانی را به تیم ملی تقدیم خواهیم کرد، گفت: در این مسیر نیازمند همکاری همه ظرفیت‌های شهرستان اعم از رسانه‌ها، مدیران، ورزشکاران و پیشکسوتان و مربیان والیبال هستیم.

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از فعالیت بیش از ۲۵ کانون والیبال در سطح شهرستان گنبدکاووس خبر داد و اضافه کرد: در هیچ شهری در کشور شما نمی‌توانید حضور ۲۵ کانون والیبال را پیدا کنید که به صورت پیوسته مشغول پرورش نیروهای نوجوان و جوان در رشته والیبال باشند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …