نورقلی نیازی : روزگاری گنبد بیش از پنج بازیکن همزمان در تیم ملی والیبال داشت

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از فعالیت ۲۵ کانون والیبال در این شهرستان برای رشد و پرورش والیبالیست‌های جوان و نوجوان خبر داد.

نورقلی نیازی امروز در گنبدکاووس با اشاره به اینکه رسول اکرم (ص) بر این نکته تاکید کرده‌اند که اگر کسی از مخلوق سپاسگزاری نکند شاکر و سپاسگزار خداوند هم نخواهد بود، اظهار کرد: گنبدکاووس سال‌هاست در عرصه والیبال در ایران اسلامی و حتی در دنیا نامی برای خود دست و پا کرده و به لطف نخبگان بزرگی که باید از آنها تشکر کرد توانسته به خوبی در والیبال بدرخشد.

وی با بیان اینکه اگر امروز والیبال در گنبدکاووس زنده و پویاست به دلیل آن است که هنوز برخی دلسوزان و پیشکسوتان این رشته در گنبدکاووس پای کار هستند، افزود: همه با به دلیل باور داشتن توانمندی والیبال گنبدکاووس می‌دانیم که روزهای پرفروغی دوباره در انتظار والیبال گنبدکاووس است.

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه روزگاری ما نه فقط یک بازیکن، بلکه بیش از پنج بازیکن در تیم ملی والیبال داشتیم، خاطرنشان کرد: امروز همه باید دست به دست هم بدهیم و با حضور «ست‌کوویچ» در گنبدکاووس تلاش کنیم تا والیبال گنبدکاووس را به همان روزها برگردانیم.

نیازی با اشاره به اینکه گنبدکاووس مهد والیبال ایران اسلامی است، ادامه داد: داورزنی رئیس وقت فدراسیون والیبال و معاون فعلی وزیر ورزش و جوانان در یکی از مجامع فدراسیون به مدیران هیئت‌های والیبال همه استان‌های کشور گفت بروید والیبال را از گنبدکاووس یاد بگیرید.

وی با بیان اینکه با صراحت و اطمینان اعلام می‌کنم که اگر این روند استعدادیابی و پرورش نخبگان ادامه پیدا کند ظرف سه تا پنج سال آینده بازیکنان فراوانی را به تیم ملی تقدیم خواهیم کرد، گفت: در این مسیر نیازمند همکاری همه ظرفیت‌های شهرستان اعم از رسانه‌ها، مدیران، ورزشکاران و پیشکسوتان و مربیان والیبال هستیم.

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از فعالیت بیش از ۲۵ کانون والیبال در سطح شهرستان گنبدکاووس خبر داد و اضافه کرد: در هیچ شهری در کشور شما نمی‌توانید حضور ۲۵ کانون والیبال را پیدا کنید که به صورت پیوسته مشغول پرورش نیروهای نوجوان و جوان در رشته والیبال باشند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …