آنه محمد قرنجیک : ست کوییچ ۱۰ سال قبل فرهاد قائمی را کشف کرد

آنه محمد قرنجیکعضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال ۱۳۸۶ «ست کوییچ» فرهاد قائمی را در تیم ملی نوجوانان کشف کرد، گفت: او در آن سال‌ها فرهاد قائمی را شجاع و دارای دلی بزرگ نامید.

آنه‌محمد قرنجیک امروز پیرامون حضور «یوتسا ست‌کوویچ» سرمربی سابق تیم ملی والیبال در شهرستان گنبدکاووس با هدف استعدادیابی و بازگرداندن والیبال این شهر به روزهای اوج خود، اظهار کرد: برای همه ما گنبدی‌ها مایه افتخار و مسرت است که یکی از بزرگترین مربیان والیبال دنیا از این پس در شهر ما حضور خواهد داشت و نوجوانان و جوانان ما می‌توانند زیرنظر ایشان رشد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مردم گنبدکاووس از ایشان خاطرات بسیاری را در سال‌های گذشته دارند، افزود: ایشان در همه جای دنیا شناخته شده هستند و قطعا به دلیل جایگاه والای گنبدکاووس در عرصه والیبال این شهرستان را برای فعالیت انتخاب کرده‌اند تا استعدادهای این شهرستان را به تیم‌های ملی برسانند.

عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه زمانی که «ست‌کوویچ» سرمربی تیم ملی نوجوانان کشور بود به گنبدکاووس آمده بود، خاطرنشان کرد: دقیقا یادم است که در آن روز وقتی ایشان وارد سالن شدند همانند یکی از تماشاگران عادی در میان مردم و جمعیت پرشور گنبدی‌ها قرار گرفتند تا چهار بازیکن گنبدی تیم ملی نوجوانان را زیر نظر بگیرند.

قرنجیک با اشاره به اینکه در آن سال از ایشان پرسیدیم کدام یک از چهار بازیکن گنبدی تیم ملی نوجوانان آینده بهتری دارد، ادامه داد: ایشان به صراحت و با قاطعیت در آن سال‌ها که بیش از ۱۰ سال قبل از این بود گفتند فرهاد قائمی از همه موفق‌تر خواهد بود چرا که دلی بزرگ و شجاع دارد.

وی با بیان اینکه مردم گنبدکاووس عاشقانه والیبال را دوست دارند، تصریح کرد: یقین داریم با تلاش‌های «ست‌کوویچ» و حضور ایشان در گنبدکاووس چندین و چند فرهاد قائمی را دوباره خواهیم ساخت و در سال‌های آتی تیم ملی رده‌های مختلف والیبال کشور مملو از بازیکنان توانمند گنبدکاووس خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مردم این شهر از مهمان‌نوازترین مردم دنیا هستند، اضافه کرد: آقای ست‌کوویچ یقین داشته باشد که در گنبدکاووس روزهای بسیار لذت‌بخش و خاطره‌انگیزی را پشت سر خواهد گذاشت زیرا تمام مردم به ایشان از صمیم قلب عشق می‌ورزند.

قرنجیک از آمادگی شورای شهر و شهرداری گنبدکاووس برای کمک به ورزش شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر نیز به بسیاری از رویدادها و ورزشکاران عزیز که مایه افتخار ما هستند کمک‌هایی در حد توان و وسع شورای شهر می‌شود که امیدواریم با تصویب شورا و حمایت همه مسوولان حمایت از والیبال نیز جدی‌تر دنبال شود.

وی با اشاره به اینکه فارغ از مسوولیت‌های اداری‌ام، به عنوان یک علاقه‌مند به والیبال در گنبدکاووس از حضور «ست‌کوویچ» در جمع ورزشکاران جوان شهرم مشعوف هستم، تاکید کرد: امیدوارم روزهای پرفروغی را در والیبال گنبدکاووس و کشورمان شاهد باشیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

احد ارمشی: خودم را نماینده مربیان آگاه و توانای استان گلستان می دانم

تیم شهرداری گنبد امسال نمایش خوبی داشت و هرچند که گاهی رقابت های میلی متری ...