محبوبه غفاریان : اردوی تیم ملی اسنوکر در گنبد، فرصتی برای ورزشکاران گلستان است

تیم ملی اسنوکر بانوان در گنبد

نایب رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس گلستان گفت: برگزاری اردوی تیم ملی اسنوکر بانوان در گلستان فرصت مناسبی برای رفع معایب، اشکالات و ایرادات فنی ورزشکاران علاقمند به این رشته در استان است.

محبوبه غفاریان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این اردوی آماده سازی و ارتقای سطح فنی از دهم اسفند در باشگاه کیوبال گنبدکاووس در شرق استان آغاز شده و ملی پوشان حاضر در اردو تا ۱۸ اسفند تمرینات خود را زیر نظر حسام پویانفرد ملی پوش نامدار اسنوکر ایران برگزار می کنند.


وی بیان کرد: ارمغان حسنی، اکرم محمدی، ساناز جوکار، الناز اکبری، پریسا درویشوند و ملیکا نجفی؛ ملی پوشان حاضر در اردو و ورزشکاران استانهای لرستان، البرز، اصفهان، تهران و قزوین هستند که برای ارتقای سطح کمی و کیفی بازی های خود تمرین می کنند.
نایب رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس گلستان افزود: در کنار برگزاری این اردو، دختران اسنوکر باز گلستانی فرصت پیدا کرده اند تا توانایی های خود را در کنار ملی پوشان سنجیده و برای رفع اشکالات فنی و ارتقای توان بازی خود تلاش کنند.
غفاریان ادامه داد: براساس اعلام کمیته فنی فدراسیون، ۲ نفر برتر این اردو به مسابقات قهرمانی اسنوکر(زیرمجموعه بیلیارد) زنان آسیا که در میانمار برگزار می شود ،اعزام خواهند شد.
وی با قدردانی از حمایت فدراسیون، مسئولان ورزش گلستان و گنبدکاووس در میزبانی از این اردو گفت: برگزاری این گونه اردوها در درازمدت به افزایش کیفیت فنی ورزشکاران گلستانی انجامیده و راه رسیدن آنها به مدال های پرافتخار این رشته را هموارتر خواهد کرد.
غفاریان به حضور چند دختر گلستانی در اردوی تیم ملی رده های سنی گوناگون رشته های بیلیارد نیز اشاره کرد و گفت: بیش از۲۰ دختر گلستانی این ورزش را به صورت حرفه ای انجام می دهند که حمایت و پشتیبانی بیشتر از آنها منجر به کسب مدال های رنگارنگ در مسابقات گوناگون خواهد شد.
به گفته وی؛ بیلیارد با وجود جذابیت و تحرک فراون، ورزشی کمتر شناخته شده برای دختران گلستانی است که امیدواریم آشنایی بیشتر آنها با جذابیت های این رشته منجر به حضور پرتعداد و افزایش باشگاه های بیلیارد در استان شود.
وی ادامه داد: در شرایط کنونی این رشته فقط در شهرهای گرگان و گنبدکاووس مکان ویژه و باشگاه های مختص بانوان دارد که امیدواریم در آینده نزدیک بر تعداد این باشگاه ها در شهرهای استان افزوده شود.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …