“یوتسا ست‌کوویچ” مربی سابق تیم ملی ، مدیر استعدادیابی باشگاه هاوش گنبد شد

والیبال گنبد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی, ورزشی والیبال هاوش گنبدکاووس گفت: با پی‌گیری‌ها و رایزنی‌های انجام‌شده, “ست‌کوویچ” به‌مدت ۲ سال مدیر استعدادیابی هیئت والیبال و باشگاه فرهنگی, ورزشی هاوش گنبدکاووس شد و از فروردین سال ۹۷ کار خود را آغاز خواهد کرد.

مهدی محمدی عصر امروز در نشست خبری و معارفه “ست کوویچ” به‌عنوان مدیر استعدادیابی هیئت والیبال و باشگاه فرهنگی, ورزشی والیبال هاوش گنبدکاووس در سالن هلال احمر گنبدکاووس اظهار داشت: ما باید در رده نونهالان و نوجوانان استعدادهای والیبال را شناسایی و پرورش دهیم تا در چند سال آینده, بتوانیم بازیکنان زیادی در رده‌های مختلف سنی صادر کنیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی هاوش گنبدکاووس افزود: بیش از ۲۰ مربی والیبال خانم و چندین بازیکن خانم در این رشته داریم, اما متأسفانه هیچ یک جایگاهی در تیم ملی ندارند و مجبور هستند در تیم‌های شهرهای دیگر بازی کنند.

وی تصریح کرد: هدف از آوردن آقای “ست کوویچ” برای والیبال گنبدکاووس, پرورش استعدادهای والیبال در رده‌های مختلف سنی به‌ویژه نوجوانان و جوانان است و توانستیم به‌مدت ۲ سال در حال حاضر به توافق برسیم.

محمدی تأکید کرد: گرچه این مدت کم است, اما قرار است از فروردین ماه سال ۹۷ استعدادیابی و پرورش والیبال توسط وی آغاز شود و همین جا از همه کانون‌ها و تیم‌های رده‌های مختلف برای کار با وی دعوت می‌کنیم.

گنبدکاووس ذخایر طلای والیبال است

“ست‌کوویچ” مربی خارجی والیبال هم در این نشست اظهار داشت: گنبدکاووس ذخایر طلایی والیبال است و این‌همه ظرفیت و پتانسیل در رشته ورزشی والیبال را در هیچ جا ندیدم و سبب افتخار است که در پایتخت والیبال ایران و به‌جرئت جهان حضور دارم.

وی افزود: فعالیت‌های والیبال خود را پله پله آغاز خواهم کرد و به‌پیش خواهم برد تا بتوانم با بازیکنان و مربی‌ها کار کرده و افراد زیادی را در این رشته پرورش دهم.

“ست کوویچ” تصریح کرد: به والیبال گنبدکاووس باور داشتم و به همین علت اینجا حضور دارم و گنبدکاووس, قلب پایتخت والیبال ایران است.

مرکز پرورش استعدادهای ورزشی در گنبدکاووس نیاز است

محمد علی رحیمیان, رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس در این نشست اظهار داشت: آنچه مهم است این‌که باید در رشته‌های ورزشی به‌ویژه والیبال به‌فکر پایه و زیرساخت باشیم و ایجاد یک مرکز برای پرورش استعدادها نیاز ضروری شهرستان است.

وی افزود: آنچه آقای محمدی به آن عمل کردند, ایجاد زیرساخت و پایه در این رشته است و با این حرکت وی, گنبدکاووس در سال‌های آینده شاهد صادر کردن بازیکنان تیم ملی به کشور خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: یک ورزشکار و یک علاقمند باید در هر شرایطی حامی والیبال باشد و چرخه ورزش را به‌جلو هل دهد, نه‌اینکه هرگاه اتفاقی باعث به‌خطر افتادن منافع وی شد, هرچند به‌سود والیبال و سود شهرستان باشد, شمشیر از رو ببندد, چنین افرادی شاید در بسیاری از زمان‌ها مفید باشند, اما به‌خاطر منافع خود, عدم حضورشان برای والیبال مفیدتر است و اگر از بیرون همراهی کنند, مؤثرتر خواهند بود.

بای محمد دوجی, مربی سابق والیبال گنبدکاووس هم در این نشست گفت: “ست کوویچ” یکی از بهترین مربیان دنیا است و در سال ۸۶ مربی و سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشور بودند و من افتخار داشتم کنار وی باشم و حضور وی یک فرصت طلایی برای استان به‌ویژه شهرستان گنبدکاووس است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …