ست کوویچ : من اینجا هستم چون به والیبال گنبد و موفقیت‎های آینده آن باور و ایمان دارم

ست کوویچمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه گنبدکاووس می‌تواند پرورش دهنده بازیکن بسیاری در سطح تیم ملی باشد، گفت: باید تلاش کنیم تا با کمک هم صدها فرهاد قائمی بسازیم.

یوتسا ست کوویچ امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه با اطلاعات و تحقیق کامل شهر گنبدکاووس را برای کار استعدادیابی انتخاب کرده‌ام، اظهار کرد: من باور دارم که می‌توانم در گنبدکاووس اقدامات بزرگ و مهمی را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه مردم گنبدکاووس مردمانی خونگرم، والیبال دوست و پرشور هستند، افزود: اگر مردم به ما کمک کنند می‌توانیم با استعدادیابی در این شهرستان و پرورش این استعدادها روزهای خوبی را برای والیبال گنبدکاووس و ایران رقم بزنیم.

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر اینکه قرارداد من با باشگاه ورزشی هاوش دو ساله است، خاطرنشان کرد: ما کار استعدادیابی را در این باشگاه و با کمک همه کانون‌های والیبال گنبدکاووس بعد از عید باستانی ایرانی‌ها در فروردین ماه آغاز خواهیم کرد.

ست کوویچ با تاکید بر اینکه برنامه‌های من برای پیشرفت والیبال گنبدکاووس و استعدادیابی کاملا مشخص است، ادامه داد: ما باید با همکاری همه ظرفیت‌های موجود در گنبدکاووس پله به پله جلوتر برویم و با بازیکنان جوان و نوجوان این شهر مراحل ترقی را به سرعت طی کنیم.

وی با اشاره به اینکه گنبدکاووس باید به جایگاه واقعی خود در والیبال ایران و دنیا برسد، گفت: گنبدکاووس با این همه منابع طلایی بازیکن که از سنین کودی والیبال را باعشق بازی می‌کنند می‌تواند بازیکنان بسیاری در تیم ملی داشته باشد و قطعا یکی از وظایف ما این است که صدها فرهاد قائمی در گنبدکاووس بسازیم.

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه برای هر شخص و مربی افتخار است که در گنبدکاووس و در کنار والیبالیست‌های جوان این شهر کار کند، اضافه کرد: من دستیاران خوبی همچون بای محمد دوجی و شاگردان بزرگ دیگری نیز از گنبدکاووس در طی سالهای مختلف داشته‌ام که همه آنان را صمیمانه دوست دارم.

در سخنان پایانی خود در این گفت‌و‌گو با بیانی احساسی و عمیق تاکید کرد: همه مردم گنبدکاووس و علاقه‌مندان به والیبال در ایران بدانند من امروز اینجا هستم چون به والیبال گنبدکاووس و موفقیت‎های آینده آن باور و ایمان دارم.

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …