گنبدی ها تحت تیم گلستان نایب قهرمان سپک تاکرای کشور شدند

رییس هیات انجمن های ورزشی گلستان گفت: تیم سپک تاکرای این استان در پایان رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به عنوان نایب قهرمانی رضایت داد.

منصور دمیرچی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : در این رقابت ها که به میزبانی بابلسر برگزار شد ، تیم کرمان در جایگاه قهرمانی ایستاد و تیم های مرکزی و زنجان به صورت مشترک سوم شدند.


وی بیان کرد: گلستان یکی از استانهای موفق، دارای کارنامه و ملی پوش و همواره پرافتخار سپک تاکرای کشور است که توانسته موفقیت های زیادی را با استفاده از ظرفیت ملی پوشان توانمند و با تجربه خود کسب کند.
به گفته وی؛ یکی از اهداف گلستان، حمایت از ملی پوشان استان در مراحل گوناگون آماده سازی بازی های آسیایی اندونزی است تا سهم بیشتری از ملی پوشان در اختیار گلستانی ها قرار گر فته و کارنامه افتخارات استان غنی تر از قبل شود.
دمیرچی ادامه داد: بر اساس اعلام کمیته فنی سپک تاکرا ، نفرات برتر و بهترین های مسابقات قهرمانی کشور در بابلسر به اردوی تیم ملی این رشته دعوت خواهند شد.

برچسب‌ها: ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …