علی انصاری: امتیاز گرفتن در گنبد به عنوان مهد والیبال ایران سخت است

علی انصاری + جلیل ایمریسرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان پس از باخت سه بر صفر مقابل روانکارهای گلستان گفت: امتیاز گرفتن در گنبدکاووس به عنوان مهد والیبال ایران، سخت است.

علی انصاری عصر پنجشنبه پس از باخت تیمش در مقابل روانکارهای گلستان در هفته سوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در بازی امروز تلاش کردیم نتیجه کسب کنیم ولی همه می دانند گنبد مهد والیبال ایران است و طبعا امتیاز گرفتن در مقابل تیم این شهر سخت است.


وی درخصوص کیفیت بازی تیم ذوب آهن افزود: این تیم از بازیکنان بومی و کم تجربه تشکیل شده است و ذوب آهن اصفهان این لیگ را بدون خرید بازیکن سپری کرد که همین موضوع باعث شده بازی های این تیم از کیفیت چندان بالایی برخوردار نباشد.
سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه توانایی تیم ما در همین حد بود ، افزود: از روند بازی بازیکنانم تنها در گیم سوم رضایت دارم و در گیم های اول و دوم آنگونه که می بایست به نکات فنی توجه نکردند.
انصاری یادآور شد: هم اکنون در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار داریم که البته شایسته این تیم اصفهانی نیست ولی برای بهبود شرایط خود با جذب چند بازیکن با تجربه و حرفه ای، برنامه داریم.
جلیل ایمری بازیکن مربی تیم روانکارهای گلستان که در نبود سرمربی، هدایت این تیم را بر عهده داشت نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امروز روز خوب والیبال گنبد بود و با هماهنگی خود توانستیم تیم ذوب آهن که چندین قهرمانی باشگاه های ایران و دو دوره قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد، با قاطعیت شکست دهیم.
ایمری با اشاره به وضعیت تیم گنبد تصریح کرد: با برد مقابل ذوب آهن اصفهان، حضور در جایگاه سوم جدول رده بندی برای ما تثبیت شد ولی در نظر داریم با برد در دیدار مهم فردا مقابل صنعت نفت آبادان و بازی های خارج از خانه ای که از این پس آغاز می شود، به رده دوم جدول رده بندی دست پیدا کنیم.
بازیکن مربی تیم روانکارهای گلستان خاطرنشان کرد: تیم روانکارهای گلستان از نظر روحی در شرایط مطلوبی قرار دارد و با حمایت های مسئولان، تیم گنبد این پتانسیل را دارد تا همیشه موفق و به عنوان یک مدعی تمام عیار در تمام میدان ها ظاهر شود.
به گزراش ایرنا، تیم روانکارهای گلستان در دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال نشسته کشور توانست عصر روز پنجشنبه با نتیجه ۳ بر صفر تیم ذوب آهن اصفهان را را شکست بدرقه کند.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار : علی اصغر قزل سفلو

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …