قائمی : دویدن در ساختمان دادگستری برای نقد کردن چک در شان بازیکن گنبدی نیست

فرهاد قائمیفرهاد قائمی ملی‌پوش والیبال گنبدگاووس گفت: شان بازیکنان بومی این نیست که در پله‌های دادگستری به دنبال مامور باشند تا بتوانند چکشان را نقد کنند.

فرهاد قائمی ملی پوش گلستانی تیم ملی والیبال پس از شکست تیم والیبال هاوش گنبدکاووس برابر بانک سرمایه تهران و باز ماندن از صعود به مرحله نیمه نهایی در انتقاد به مسوولان این شهرستان اظهار کرد: امیدوارم مسوولان ارزش کار این بازیکنان را بدانند.

وی ادامه داد: مسوولان فقط وعده و وعید ندهند و اینگونه نباشد که فقط در زمان رای گیری همه چیز عالی و به به و چه چه است و بعد از آن هیچ خبری نمی‌شود.

ملی‌پوش والیبال گنبدگاووس خاطرنشان کرد: با ماشاالله و انشاالله هیچ وقت اتفاقی برای والیبال گنبدکاووس نمی‌افتد و به واقع حق این تماشاگران نیست که اینگونه با آنها رفتار شود.

قائمی خطاب به مسوولان گفت: حق بازیکنان بومی نیست که اینگونه با آنها رفتار شود، کمی به خودتان بیایید و خجالت بکشید و به خدا اینگونه رفتارها زشت است.

وی اضافه کرد: هر کسی می‌آید و وعده و وعید می‌دهد و می‌رود و بازیکن بعد از بازی‌ها باید دو سال بدود تا حق و حقوقش را بگیرد.

ملی پوش والیبال گنبدگاووس تصریح کرد: بازیکن باید به فکر بهتر بازی کردنش باشد نه اینکه در پله‌های دادگستری به دنبال مامور باشد تا بیاید و چکش را نقد کند.

قائمی تاکید کرد: اینکار را نکنید، به خدا آبروی گنبدکاووس رفت.

 

منبع : خبرگزاری فارس

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

کشمیری و قلیچ راد دو نوجوان گنبدی به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم نوجوانان ایران برای برپایی اردوی آماده سازی اعلام شد. ...