سعید بلبل آبادی : چهارمی بسکتبال گنبد در لیگ دسته اول یعنی قهرمانی است

سرمربی تیم بسکتبال ایران نارای گنبد پس از کسب مقام چهارمی در لیگ دسته اول بسکتبال اظهار داشت: برای تیم با امکانات بسیار ضعیفی که در اختیار داشت، چهارمی در لیگ دسته اول یعنی قهرمانی. سختی‌های زیادی کشیدیم اما تیم را به یک قدمی سوپر لیگ رساندیم.
سعید بلبل‌آبادی، سرمربی تیم بسکتبال ایران نارای گنبد، به گروه بسکتبال خبرگزاری ورزش ایران ایپنا؛ گفت: در بازی آخر با تیم آرارات، بازیکنان ما از جیب خودشان هزینه سفر به تهران را دادند. باشگاه برای اقامت آنها جایی فراهم نکرد و به ناچار بازیکنان قبل از بازی در حرم امامزاده صالح استراحت کردند.
وی افزود: این سومین موفقیت من با یک تیم از گنبد در دسته اول بسکتبال است. امیدوارم در سال آینده مسولان امکانات بهتری برای لیگ فراهم آورند و برای کادر جدید بیشتر هزینه کنند.
بلبل آبادی در مورد بازی دوم مقابل آرارات گفت: بازی دوم را به تیم آرارات در تهران خیلی نزدیک واگذار کردیم و در دقایق پایانی شرایط طوری بود که نتوانستیم گل بزنیم.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …