حدود ۱۳ سالن نیمه‌ تمام در گنبد منتظر تخصیص جذب اعتبار است

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: در گنبدکاووس در حال‌حاضر ۲۲ سالن ورزشی وجود دارد و حدود ۱۳ سالن نیمه‌تمام منتظر تخصیص جذب اعتبار برای اتمام است.

قاسمعلی برزمینی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان اظهارداشت: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی دارد تا در قالب ماده ۲۷، پروژه‌های نیمه‌تمام را به بخش خصوصی واگذار کند تا این پروژه‌ها تکمیل و حق انتفاع آن به مدت ۱۵ تا ۲۰ سال در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد.

وی افزود: در گنبدکاووس در حال‌حاضر ۲۲ سالن ورزشی وجود دارد و حدود ۱۳ سالن نیمه‌تمام نیز منتظر تخصیص جذب اعتبار برای اتمام است.

برزمینی تصریح کرد: طی کمیسیون ماده ۸۸ اماکن قابل استفاده به صورت سالن ورزشی نیز مکلف هستند از طریق مزایده به دهیاران در روستاها و هیئت‌های ورزشی در شهرها واگذار کند و اکنون گنبدکاووس سالانه ۱۲۰ میلیون تومان بابت واگذاری این سالن‌ها درآمد دارد.

وی گفت: هزینه اجاره این سالن‌ها به خزانه دولت واریز می‌شود و دولت مکلف است عین این هزینه را به اداره کل استان واریز کند تا این مبلغ را در اختیار شهرستان قرار قرار بگیرد.

برزمینی گفت: در گنبدکاووس ۴۶ هیئت ورزشی وجود دارد و دارای استعدادهای فراوانی در رشته‌های مختلف ورزشی است و تنها نباید به چند رشته ورزشی توجه شود.

در این مراسم از ابراهیم غفاری رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس تقدیر و محمدعلی رحیمیان به عنوان سرپرست جدید معرفی شد.

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …