حدود ۱۳ سالن نیمه‌ تمام در گنبد منتظر تخصیص جذب اعتبار است

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: در گنبدکاووس در حال‌حاضر ۲۲ سالن ورزشی وجود دارد و حدود ۱۳ سالن نیمه‌تمام منتظر تخصیص جذب اعتبار برای اتمام است.

قاسمعلی برزمینی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان اظهارداشت: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی دارد تا در قالب ماده ۲۷، پروژه‌های نیمه‌تمام را به بخش خصوصی واگذار کند تا این پروژه‌ها تکمیل و حق انتفاع آن به مدت ۱۵ تا ۲۰ سال در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد.

وی افزود: در گنبدکاووس در حال‌حاضر ۲۲ سالن ورزشی وجود دارد و حدود ۱۳ سالن نیمه‌تمام نیز منتظر تخصیص جذب اعتبار برای اتمام است.

برزمینی تصریح کرد: طی کمیسیون ماده ۸۸ اماکن قابل استفاده به صورت سالن ورزشی نیز مکلف هستند از طریق مزایده به دهیاران در روستاها و هیئت‌های ورزشی در شهرها واگذار کند و اکنون گنبدکاووس سالانه ۱۲۰ میلیون تومان بابت واگذاری این سالن‌ها درآمد دارد.

وی گفت: هزینه اجاره این سالن‌ها به خزانه دولت واریز می‌شود و دولت مکلف است عین این هزینه را به اداره کل استان واریز کند تا این مبلغ را در اختیار شهرستان قرار قرار بگیرد.

برزمینی گفت: در گنبدکاووس ۴۶ هیئت ورزشی وجود دارد و دارای استعدادهای فراوانی در رشته‌های مختلف ورزشی است و تنها نباید به چند رشته ورزشی توجه شود.

در این مراسم از ابراهیم غفاری رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس تقدیر و محمدعلی رحیمیان به عنوان سرپرست جدید معرفی شد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …