تیم بسکتبال گنبد در بابل شکست خورد

از دور سوم مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال دسته اول کشور جهت صعود به لیگ برتر امروز تیم بیم مازندران در شهر بابل میزبان گنبدی ها بود.

تیم بسکتبال گنبد که در بازی رفت با نتیجه ۸۶ بر ۸۴ تیم مازندرانی را شکست داده بود ، امروز در بازی برگشت با نتیجه ۸۱ بر ۵۵ شکست خورد و در مجموع دو بازی تیم گنبد بازنده اعلام شد و از راهیابی مستقیم به لیگ برتر باز ماند. تیم بیم مازندران به همراه تیم کاوه تهران به لیگ برتر بسکتبال کشور صعود کردند و برای تعیین قهرمان این دو تیم به مصاف هم خواهند رفت. تیم های بسکتبال گنبد و آرارات تهران نیز با هم دیدار خواهند کرد تا مقام های سوم و چهارم مشخص شوند. تیم های سوم و چهارم با دو تیمی که از لیگ برتر سقوط می کنند دیدار های رفت و برگشت انجام خواهند داد و برندگان آن بازی در لیگ برتر شرکت خواهند کرد. البته هنوز هم احتمال کنارگیری تیم هایی از لیگ برتر بنا به مشکلات تیمی وجود دارد و در صورت کنارگیری آن تیم ها ، تیم های بسکتبال گنبد و آرارات نیز مستقیما به جمع لیگ برتری ها اضافه خواهند شد.

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …